7 راه برای کاهش چربی اضافه پوست صورت

7 نکات موثر برای از دست دادن چربی در چهره شما  - چگونه صورت خود را باریک تر کنیم؟

شاید شما چنین چهره ای کامل نداشته باشید یا احساس کنید چهره های چاق دارید. شما همیشه باید به نظر می رسید که شما متولد شد چرا که اعتماد به نفس بهترین جذابیت را افزایش می دهد. به گفته ی شما، راه هایی وجود دارد که به طور طبیعی می توانید صورت خود را باریک تر کنید.

از دست دادن وزن می تواند یک چالش باشد، بجز اینکه از یک منطقه خاص بدن شما.

به خصوص، چربی اضافی در صورت یک مشکل فوق العاده خسته کننده برای حل است.

خوشبختانه، بسیاری از استراتژی ها می توانند سوزش چربی را افزایش دهند و به چهره شما کمک کنند.

در اینجا 7 روش موثر برای کمک به شما در از دست دادن چربی در صورت شما وجود دارد. تغذیه
7 نکات موثر برای از دست دادن چربی در چهره شما

از دست دادن وزن می تواند یک چالش باشد، بجز اینکه از یک منطقه خاص بدن شما.

به خصوص، چربی اضافی در صورت یک مشکل فوق العاده خسته کننده برای حل است.

خوشبختانه، بسیاری از استراتژی ها می توانند سوزش چربی را افزایش دهند و به چهره شما کمک کنند.

در اینجا 7 روش موثر برای کمک به از دست دادن چربی در چهره شما وجود دارد.1. آیا تمرینات صورت

تمرینات صورت می تواند برای بهبود ظاهر صورت، مبارزه با پیری و بهبود قدرت عضلانی (1) استفاده شود.

گزارش های خنده دار ادعا می کنند که اضافه کردن تمرینات صورت به حالت معمولی شما نیز می تواند عضلات صورت را تکان دهد و صورت شما ظریفتر شود.

بعضی از تمرین های پرطرفدار شامل نفخ کردن گونه ها و فشار هوا از طرف به طرف، لب های خود را در طرف متناوب و لبخند نگه داشتن در حالی که دندان های خود را برای چند ثانیه در یک زمان.

اگر چه شواهد محدود است، اما در یک بررسی گزارش شده است که تمرینات صورت ممکن است تن عضله را در چهره شما ایجاد کند

مطالعه دیگری نشان داد که انجام تمرینات عضلانی صورت دو بار در روز به مدت هشت هفته افزایش ضخامت عضله و بهبود جوانه زنی صورت

به خاطر داشته باشید که تحقیقات در مورد اثربخشی تمرینات چهره برای کاهش چربی به طور خاص فاقد آن هستند. برای ارزیابی اینکه چگونه این تمرینات ممکن است چربی صورت در انسان را تحت تاثیر قرار دهد، مطالعات بیشتری لازم است.

چهره خود را با تمرینات صورت تکان دهید. شما می توانید چهره خود را تمرین کنید تا باریک تر شود. این کار با تقویت عضلات صورت، کاهش سفتی پوست در صورت انجام می شود.

     سعی کنید تمرین پف را انجام دهید. به سادگی یک نفس عمیق بکشید و هوا را در گونه هایتان نگه دارید. سپس آن را به طرف دیگر فشار دهید. چندین بار در طول روز این کار را انجام دهید.
     یک تمرین لبخند که گونه ها و دهان را تشدید می کند لبخند و دندان های خود را برای چند ثانیه خم می کند. چشمان خود را چشید سپس لبها را لمس کن. تکرار. این کار را در یک طرف انجام دهید و سپس طرف را عوض کنید.
     لب خود را برای پنج ثانیه نگه دارید پیکر را در سمت راست نگه دارید و سپس به سمت چپ چهره خود برگردید. اگر چهره ای ظریف داشته باشید و از عضلات صورت خود استفاده کنید، حتی فقط با لبخند زدن و خنده زیاد، چهره شما بلندتر خواهد شد.

    خلاصه
    با تون کردن عضلات صورت، تمرینات صورت می تواند چهره شما را تیره تر کند. اگر چه تحقیقات محدود شده است، یک مطالعه نشان داد که انجام عضلات صورت ضخامت عضله بهبود می یابد و جوان سازی صورت.


خلاص شدن از کل چربی بدن. اگر میخواهید چهرهتان کمتر چرب باشد، باید کل چربی را از دست بدهید. کاهش ریزش چربی تنها با رژیم غذایی امکانپذیر نیست. خوردن کالری کمتر در طول روز، به طوری که بدن شما از چربی به عنوان انرژی ذخیره شده استفاده می کند. اگر این کار را بکنید، وزن خود را در صورت از دست خواهید داد.

    
خوشبختانه، اگر شما می خواهید یک صورت باریک تر، بدن خود را بعد از اولین چربی در گردن، فک و صورت می گذارد. بنابراین اگر کالری ها را کاهش دهید، اما این کار را به شیوه ای سالم انجام دهید، باید زمان کمتری داشته باشید.
    
شما باید کمبود کالری ایجاد کنید. حدود 3500 کالری سوزانده می شود که یک پوند را از دست می دهد. شما هر روز فقط با زندگی و تنفس بخورید. شما نیاز به سوزاندن بیش از شما را برای از دست دادن وزن. کاهش وزن موثر به تدریج رخ می دهد.
    
برداشتن کالری به روش سالم بدین معنی است که کالری ها را از بین می برید - 500 روز در روز، از طریق رژیم غذایی یا ورزش - بدون اینکه به طور کامل از مواد غذایی خود محروم شوید. در عوض، انتخاب غذاهای سالم و یا شروع به کند، می گویند با حذف نان صبح بخیر از رژیم غذایی خود. خوردن در همه چیز از نظر پزشکی نا امن است. همچنین می تواند بدن شما را در حالت گرسنگی قرار دهد که عمدتا سوخت و ساز بدن را کاهش می دهد و وزن کم را سخت تر می کند


نوشیدن آب بیشتر

آب زیادی را بنوشید تا بدن به طور کامل هیدراته شود. دلایل زیادی وجود دارد که ایده خوبی است که آب زیادی در طول روز بنوشید، اما یکی از آنها این است که نفخ در چهره شما کاهش می یابد.

     به همین دلیل آب کمک می کند تا چربی چربی را کاهش دهد زیرا باعث می شود که توکسین ها از بدن خارج شوند. بنابراین، این نیز سلامت کلی شما را افزایش می دهد. همچنین پوست و مو خود را بهبود می بخشد. 
     آب آشامیدنی کالری اضافی را می سوزاند. نوشیدن 64 اونس آب در روز یک هدف خوب برای تلاش است. نگه داشتن بدن به طور مداوم هیدراته باعث خواهد شد که شما احساس بهتر، و آن را باید صورت خود را در طول زمان باریک تر.
آب آشامیدنی برای سلامتی کلی شما بسیار مهم است و اگر به دنبال از بین بردن چربی صورت باشید، می تواند بسیار مهم باشد.

مطالعات نشان می دهد که آب می تواند شما را به احساس کامل و افزایش وزن کمک کند.

در حقیقت، یک مطالعه کوچک در افراد مسن تر نشان داد که مصرف آب با صبحانه باعث کاهش مصرف کالری حدود 13٪ می شود .

مطالعه دیگری نشان داد که آب آشامیدنی به طور موقت متابولیسم را 24٪ افزایش می دهد. افزایش تعداد کالری که در طول روز رایت می کنید می تواند باعث کاهش وزن شود (9).

به نظر می رسد چسباندن مایع هیدراته به کاهش احتقان مایعات، مانع از نفخ و نفخ در چهره شما می شود (10).

     خلاصه
     آب آشامیدنی می تواند مصرف کالری را کاهش دهد و به طور موقت متابولیسم را افزایش دهد. همچنین ممکن است برای جلوگیری از نفخ و تورم در چهره شما، مایعات احتباس را کاهش دهد.

اگر به دنبال راهی برای گونه گذاری صورت خود هستید

ما به شما کرم گونه گذاری مروارید فلور را پیشنهاد می کنیم
اطلاعات بیشتر کلیک بر روی تصویر زیر :کرم چاق کننده صورت

بر روی کربوهیدرات های تصفیه شده بریزید

کربوهیدرات های تصفیه شده مانند کوکی ها، کراکر ها و ماکارونی شایع ترین عامل افزایش وزن و افزایش ذخیره چربی هستند.

این کربوهیدرات ها به شدت پردازش شده اند، آنها مواد مغذی مفید و فیبر را از بین می برند و در کنار قند و کالری اندکی پشت می گذارند.

از آنجا که آنها فیبر بسیار کم دارند، آنها به سرعت در حال هضم شدن هستند، منجر به زخم ها و سقوط در سطح قند خون و خطر ابتلا به بیش از حد (13).

یک مطالعه بزرگ که در طول رژیم غذایی سالیانه 42،696 بزرگسال در طول یک دوره پنج ساله انجام شد نشان داد مصرف بیش از حد کربوهیدراتهای تصفیه شده با میزان بالای چربی شکم همراه بوده است (14).

اگرچه هیچ مطالعهای به طور مستقیم در اثرات کربوهیدراتهای پالایش شده روی چربی صورت به چشم نمیخورد، اما تغییر آنها برای کل دانهها میتواند به افزایش وزن کلی وزن کمک کند و همچنین ممکن است از دست دادن چربی صورت کمک کند.

     خلاصه
     کربوهیدرات های تصفیه شده می توانند سطح قند خون را افزایش دهند و منجر به بروز بیش از حد و افزایش چربی شود. تعویض به غلات کامل ممکن است باعث کاهش چربی صورت شود.

6. برنامه ریزی خواب خود را تغییر دهید

دست زدن به خواب یک استراتژی مهم از دست دادن وزن است. این ممکن است به شما در از دست دادن چربی صورت کمک کند.

محرومیت از خواب باعث افزایش سطح کورتیزول، هورمون استرس می شود که با لیست طولانی از عوارض جانبی بالقوه، از جمله افزایش وزن (15) همراه است.

مطالعات نشان داده اند که سطوح بالای کورتیزول می تواند اشتها را افزایش دهد و متابولیسم را تغییر دهد و باعث افزایش ذخیره سازی چربی (16، 17) شود.

علاوه بر این، فشرده سازی در خواب بیشتر ممکن است به شما کمک کند پوند اضافی را خراب کنید.

یک مطالعه نشان داد که کیفیت بهتر خواب همراه با افزایش احتمال موفقیت در وزن کاهش می یابد ().

برعکس، مطالعات نشان می دهد که محرومیت از خواب باعث افزایش مصرف مواد غذایی، افزایش وزن و سوخت و ساز بدن می شود (19، 20، 21).

در حالت ایده آل، حداقل هشت ساعت خواب در هر شب برای کنترل وزن و از دست دادن چربی صورت کمک کنید.
موضوع: مقالات سایت، برچسب ها: چگونه صورت خود را باریک تر کنیم، برجسته کردن صورت، صورت خود را زیبا کنید، 7 روش برای زیبا شدن صورت، دنبالک ها: ایمیل به ما تماس با ما فروشگاه کرم گونه گذاری مروارید فلور، کرم سم مار، خرید کرم کوچک کننده ی بینی، کرم گونه گذاری، خرید کرم گونه گذاری مروارید،
[ چهارشنبه 16 آبان 1397 ] [ 12:03 ق.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic